ModelWeb.sk

Novinky

Postupná zmena portálu
Dnes (1.7.2014) prebehla prvá fáza obnovy portálu Modelweb. Veľká zmena bola urobená "pod kapotou", ktorá nie je vidieť, ďalšia zmena nastala v dizajne stránky. Jednotlivé stránky budú postupne upravené do responzívneho dizajnu, ktorý umožňuje dynamicky meniť stránku pre rôzne zariadenia ako sú smartphone alebo tablet.
1.7.2014, admin

Predchádzajúce podujatia
Pridaná bola stránka o predchádzajúcich modelárskych podujatiach. Tiež bolo vylepšené indexovanie robotmi aby sa vo vyhľadávaní zobrazovali iba akcie, ktoré sa budú konať.
24.5.2013, admin

Pridávanie modelov
V testovacej prevádzke bolo povolené pridávanie iba papierových modelov. Toto obmedzenie žiaľ zostalo až dodnes. Pridaním nových kategórií sa už môžu pridávať aj plastikové a železničné modely. Ak by vám nejaká kategória chýbala, zatiaľ môžete model zaradiť medzi iné a napísať, akú kategóriu by ste si želali.
19.4.2013, admin

Zobrazenie mapy
Mapu na stránkach modelárskych predajní si od teraz môžete zväčšiť a zobraziť v Street View ak je k dispozícii. Takto máte ešte lepší prehľad o polohe vašej predajni.
5.4.2013, admin

Výsledky vo vyhľadávaní
Modelárske podujatia sa teraz zobrazujú vo výsledkoch google s dátumami a aj odkazmi na najbližšie akcie. Taktiež pri vyhľadávaní predajní sa zobrazí aktuálne hodnotenie.
28.3.2013, admin

Mapa modelárskych predajní
Modelárstvo si od dnes môžete vyhľadať aj na upravenej mape. Všetky kamenné predajne v zozname nájdete označené na mape.
28.8.2012, admin

Úprava registrácie
Registračný formulár teraz nájdete vylepšený. Pri vyplňovaní registračných polí sa vám hneď ukáže, či ste pole vyplnili správne. Takto sa vám pri zlom vyplnení nestane, že budete musieť znova zadávať heslo a znova odosielať formulár. Pre správnu funkčnosť musíte povoliť javascript.
11.4.2012, admin

Úprava informácií o modelárstvach
Zoznam modelárskych predajní som doplnil o spôsob predaja, či ide o kamenný obchod alebo aj e-shop. Zoznam si môžete podľa toho filtrovať. Zároveň som údaje aktualizoval ale aj tak sa môže stať, že nejaké údaje nie sú aktuálne. Ak si ich všimnete, budem vám veľmi vďačný za upozornenie.
17.12.2011, admin

Pridanie zoznamu noviniek
Dnes som pridal zobrazenie noviniek, ktoré vám oznámia, čo je nové na stránkach Modelweb. Portál som ešte zďaleka nedokončil, bude to ešte dhlšie trvať.
17.12.2011, admin

ModelWeb.sk · 2010-2024 · Vygenerované za 0.05s | Facebook | Pomocník · Kontakt